Usługi spawalnicze Kraków

Spawacz Kraków - spawanie konstrukcji stalowych 

Spawamy wszystkimi najpopularniejszymi metodami takimi jak TIG, MIG/MAG. Spawamy elementy wykonane ze stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej, aluminium, oraz żeliwa.

Wykonujemy zlecenia głównie dla firm z branży przemysłowej, architektonicznej, mechanicznej. Zapewniamy również obsługę zleceń dla klientów indywidualnych szukających sprawdzonej firmy spawalniczej w Krakowie i okolicach.

Dysponujemy aktualnymi certyfikatami spawalniczymi, posiadamy wysokiej klasy sprzęt spawalniczy, oraz wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem przy realizacji wielu zleceń.

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, terminowe wykonanie prac, solidność oraz atrakcyjne ceny. Dbamy o każdy etap procesu spawania: dobieramy odpowiednią metodę dla określonego materiału oraz wysokiej jakości elektrody. Przykładamy wyjątkową uwagę do jakości spoiny, połączenia i perfekcyjnego zespolenia ze sobą elementów.

Wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej pozwala nam na podejmowanie się zleceń standardowych jak i wymagających i niestandardowych. Wiemy jak ważna jest dla naszych klientów jakość oraz solidność.

Niezależnie od rodzaju zlecenia perfekcyjna jakość naszych spawów gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość konstrukcji lub elementów, które wykonamy.

Spawanie  metodą TIG Kraków

Jest to spawanie łukowe nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazu obojętnego. Spawanie metodą TIG  charakteryzuje się wysoką dokładnością. Stosowane jest w szczególności w spawaniu cienkich elementów, nawet poniżej 1mm.

Zapewnia bardzo wysokiej jakości spoiny (mała grubość, estetyka, brak odprysków), wysoką wydajność. Metoda TIG najczęściej stosowana jest w spawaniu elementów wykonanych z stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej i aluminium.

Spawanie metodą MIG/MAG Kraków

Spawanie tą metodą to spawanie łukowe w oparciu o elektrodę topliwą w postaci drutu, w osłonie gazu obojętnego. To bardzo popularna metoda sprawdzająca się w spawaniu materiałów różnego rodzaju od 1 mm wzwyż.

Zapewnia dobrą jakość spoin, zwiększoną ich wytrzymałość. Wykorzystywana jest do spawania stali czarnej, nierdzewnej,  kwasoodpornej oraz aluminium


Usługi spawalnicze - spawanie aluminium Kraków

Jedną z naszych specjalizacji jest spawanie aluminium. Aluminium w obecnych czasach jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów, używanym w wielu branżach: budowlanej, motoryzacyjnej, elektronicznej, chemicznej, metalurgicznej i innych.

Spawanie aluminium wykonujemy metodą TIG (Spawanie w osłonie gazów szlachetnych przy pomocy wolframowej elektrody nietopliwej).

Podczas pracy przy aluminium kładziemy nacisk na zapobieganie utlenianiu materiału, wysoką jakość spoin i perfekcyjne wykończenie.

W ramach naszej oferty wykonujemy m.in spawanie konstrukcji aluminiowych różnego typu, spawanie aluminiowych podzespołów samochodowych, motocyklowych, spawanie sprzętu gastronomicznego i hotelowego, spawanie mebli i wyposażenia z aluminium.

Spawanie, Spawacz Kraków

Obszar działania: Kraków i okolice

Szukasz sprawdzonej firmy spawalniczej?
Skontaktuj się z nami

607 243 064


Napisz wiadomość


Nasze realizacje - spawanie, konstrukcje