Spawanie

Spawanie Wieliczka, Kraków

Usługi spawalnicze Firma Stalm - Wieliczka

Specjalizujemy się w spawaniu najpopularniejszymi metodami takimi jak TIG, MIG/MAG. Spawamy elementy ze stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej, aluminium, żeliwa.

Wykonujemy zlecenia głównie dla firm z branży przemysłowej, architektonicznej, mechanicznej. Obsługujemy również klientów indywidualnych szukających sprawdzonej firmy spawalniczej w Wieliczce i okolicach.

Posiadamy aktualne certyfikaty spawalnicze, wysokiej klasy sprzęt spawalniczy, oraz wykwalifikowanych pracowników.

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, terminowe wykonanie prac, solidność oraz korzystne ceny. Nadzorujemy  każdy etap procesu spawania m.in : dobór odpowiedniej metody dla danego materiału  i właściwej jakości elektrody lub spoiny,  zaprojektowanie połączenia, dokładne zespolenie ze sobą elementów.

Długoletnie doświadczenie w branży spawalniczej pozwala nam na podejmowanie się zleceń standardowych jak i wymagających i nietypowych. Wiemy jak ważna jest dla naszych klientów jakość. Niezależnie od rodzaju zlecenia perfekcyjna jakość naszych spawów gwarantuje trwałość i wytrzymałość konstrukcji lub elementów, które wykonamy.

Obsługujemy głównie klientów na terenie miast tj. Wieliczka, Niepołomice, Kraków, Skawina, Bochnia, Myślenice, a także na terenie całego województwa Małopolskiego jak również na terenie całego kraju.

 

Krótko o metodach spawalniczych, które stosujemy w naszej pracy:

Spawanie  metodą TIG

Z technicznego punktu widzenia jest to spawanie łukowe nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazu obojętnego. Spawanie metodą TIG  cechuje się wysoką dokładnością, sprawdza się w szczególności w spawaniu cienkich elementów,a nawet poniżej 1mm.

Zapewnia bardzo wysokiej jakości spoiny (mała grubość, estetyka, brak odprysków), wysoką wydajność. Metoda TIG najczęściej stosowana jest w spawaniu elementów wykonanych z stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej i aluminium.

Spawanie metodą MIG/MAG

Spawanie tą metodą to spawanie łukowe w oparciu o elektrodę topliwą w postaci drutu, w osłonie gazu obojętnego. To bardzo popularna metoda sprawdzająca się w spawaniu materiałów różnego rodzaju od 1 mm wzwyż.

Zapewnia dobrą jakość spoin, zwiększoną ich wytrzymałość. Wykorzystywana jest do spawania stali czarnej, nierdzewnej,  kwasoodpornej oraz aluminium


Darmowa wycena usługi spawania

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie wykonamy niezobowiązującą wycenę realizacji usług spawalniczych.

Formularz kontaktowy