Toczenie

Toczenie Wieliczka, Kraków

Firma STALM oferuje usługę obróbki skrawaniem z wykorzystaniem tokarek konwencjonalnych.

Od lat specjalizujemy się w obróbce (toczeniu) różnego rodzaju materiałów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, oraz niezbędne doświadczenie dzięki czemu zlecenia toczenia wykonujemy sprawnie, szybko i terminowo.

Oferujemy obróbkę materiałów tj.

  • aluminium,
  • brąz,
  • mosiądz,
  • stal: zwykła, nierdzewna i kwasoodporna
  • tworzywa sztuczne.

Materiał niezbędny do wykonania toczenia pochodzi od klientów lub od naszych, sprawdzonych dostawców.

Toczenie na tokarkach konwencjonalnych - na czym polega?

Toczenie to forma obróbki pozwalająca na produkcję elementów o różnych kształtach. Obrabiany materiał na tokarce konwencjonalnej wprawiany jest w ruch obrotowy, a następnie przy użyciu narzędzi obróbczych skrawany w celu uzyskania pożądanego kształtu.

Tokarki tego typu sprawdzają się w przypadku obróbki przedmiotów w kształcie wałków, kul, stożków, gwintów zewnętrznych i wewnętrznych.

Usługi obróbki toczeniem - indywidualne i seryjne zlecenia

Naszym klientom zapewniamy obsługę zleceń indywidualnych jak i zleceń seryjnych. Najczęściej nasza firma zajmuje się toczeniem wałków, prętów, rur, tulei, nacinaniem gwintów różnego rodzaju.

Niezależnie od rodzaju zlecenia elementy wykonane przez nasz zakład charakteryzują się wysoką jakością oraz precyzją wykonania.  Elementy wykonywane są ściśle wg. projektu i wymagań klienta.

Obsługujemy głównie klientów na terenie miast tj. Wieliczka, Niepołomice, Kraków, Skawina, Bochnia, Myślenice, a także na terenie całego województwa Małopolskiego jak również na terenie całego kraju.


Darmowa wycena usługi toczenia

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie wykonamy niezobowiązującą wycenę realizacji Państwa zlecenia.

Formularz kontaktowy