Usługi spawalnicze Niepołomice

Spawacz Niepołomice - spawanie konstrukcji stalowych 

Spawamy wszystkimi najpopularniejszymi metodami takimi jak TIG, MIG/MAG. Spawamy elementy ze stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej, aluminium, żeliwa.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zleceń głównie dla firm z branży przemysłowej, architektonicznej, mechanicznej. Obsługujemy również klientów indywidualnych szukających sprawdzonej firmy spawalniczej w Niepołomicach i okolicach.

Posiadamy aktualne certyfikaty spawalnicze, wysokiej klasy sprzęt spawalniczy, oraz wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem przy realizacji wielu projektów.

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo, terminowe wykonanie prac, solidność oraz przystępne ceny. Nadzorujemy  każdy etap procesu spawania m.in : dobór odpowiedniej metody dla danego materiału oraz właściwej jakości elektrody, spoiny,  zaprojektowanie połączenia, dokładne zespolenie ze sobą elementów.

Wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej pozwala nam na podejmowanie się zleceń standardowych jak i wymagających i nietypowych. Wiemy jak ważna jest dla naszych klientów jakość oraz solidność.

Niezależnie od rodzaju zlecenia perfekcyjna jakość naszych spawów gwarantuje trwałość i wytrzymałość konstrukcji lub elementów, które wykonamy.

 

Krótko o metodach spawalniczych, które stosujemy w naszej pracy:

Spawanie  metodą TIG Niepołomice

Jest to spawanie łukowe nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazu obojętnego. Spawanie metodą TIG  charakteryzuje się wysoką dokładnością. Stosowane jest w szczególności w spawaniu cienkich elementów, nawet poniżej 1mm.

Zapewnia bardzo wysokiej jakości spoiny (mała grubość, estetyka, brak odprysków), wysoką wydajność. Metoda TIG najczęściej stosowana jest w spawaniu elementów wykonanych z stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej i aluminium.

Spawanie metodą MIG/MAG Niepołomice

Spawanie tą metodą to spawanie łukowe w oparciu o elektrodę topliwą w postaci drutu, w osłonie gazu obojętnego. To bardzo popularna metoda sprawdzająca się w spawaniu materiałów różnego rodzaju od 1 mm wzwyż.

Zapewnia dobrą jakość spoin, zwiększoną ich wytrzymałość. Wykorzystywana jest do spawania stali czarnej, nierdzewnej,  kwasoodpornej oraz aluminium

Usługi spawalnicze - spawanie aluminium Niepołomice

Jedną z naszych specjalizacji jest spawanie aluminium. Aluminium w obecnych czasach jest jednym z najczęściej stosowanych materiałów, używanym w wielu branżach: budowlanej, motoryzacyjnej, elektronicznej, chemicznej, metalurgicznej i innych.

Spawanie aluminium wykonujemy metodą TIG (Spawanie w osłonie gazów szlachetnych przy pomocy wolframowej elektrody nietopliwej).

Podczas pracy przy aluminium kładziemy nacisk na zapobieganie utlenianiu materiału, wysoką jakość spoin i perfekcyjne wykończenie.

W ramach naszej oferty wykonujemy m.in spawanie konstrukcji aluminiowych różnego typu, spawanie aluminiowych podzespołów samochodowych, motocyklowych, spawanie sprzętu gastronomicznego i hotelowego, spawanie mebli i wyposażenia z aluminium.

Spawanie Niepołomice

Obszar działania: Niepołomice i okolice

Szukasz sprawdzonej firmy spawalniczej?
Skontaktuj się z nami

607 243 064


Napisz wiadomość


Nasze realizacje - spawanie, konstrukcje